Profil spoločnosti

Dovoľte, aby sme Vám stručne predstavili spoločnosť ARMETAL, ktorá bola založená so zámerom poskytnúť zákazníkom kvalitné služby v oblasti predaja a servisu priemyselných armatúr do všetkých odvetví priemyslu. Naše dlhoročné schopnosti, znalosti a podobné názory chceme pretaviť do kvalitne a profesionálne fungujúcej firmy.

Naša spoločnosť je spoľahlivý partner pri riešení aj tých najnáročnejších požiadaviek zákazníkov z oblasti chemického, petrochemického, plynárenského priemyslu či energetiky. V úzkej spolupráci s Európskymi výrobcami armatúr poskytujeme odborné a technické poradenstvo, konzultácie, výpočet a návrh vhodných armatúr v závislosti od prevádzkových podmienok. Zameriavame sa na individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Princípy našej práce

Prvoradým cieľom našej spoločnosti je dlhodobá a maximálna spokojnosť našich obchodných partnerov. Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti chceme zúročiť pre uspokojenie potrieb našich zákazníkov. Kolektív pracovníkov je pripravený ochotne poskytovať plnohodnotné služby a riešiť Vaše požiadavky.